Členové expedice


 
   Anička Mihová
 
 
 
Sympatická Anka coby zástupkyně něžného pohlaví se zúčastní expedice Europa Cross Roads 2011 v sedle  Radkovy sajdkáry.  Anka se zúčastnila cestovatelských srazů na Vsetíně i v Praze.
 
 

 

 

Šárka Holasová

 

 

Šárka Holasová se stala královnou naší MC Outdoors Ride díky její neutuchající potřebě poznávat nové kraje a její účasti na Love Ride ve Švýcarsku. Šárka zvládla také nástrahy zimního srazu na Webrovce.

 

 

Europa Cross Roads Team - bikers (1. část - SK, UK, RO, HU)

 

(Magda, Robert, Milan, Karel, Honza, Anka Mihová + Radek Mc Outdoors, Jirka, David)

 

Robert: cestovní enduro BMW je silně návyková věc a přestože ho mám krátkou dobu, stačili jsme už objet a poznat kus okolního světa. Rád jezdím jak po silnicích, tak i v lehčím terénu, což mi tahle motorka bez problémů umožní a můžu díky tomu poznat místa, která by mi jinak zůstala skryta.  Jsem rád, že i moje přítelkyně si cestování na motorce oblíbila a tak věřím, že toho máme ještě hodně před sebou. Není nic krásnějšího, než sbalit pár věcí, spacák, přítelkyni a nasměrovat motorku na některou ze světových stran, podle momentální nálady.

 

Magda: na motorce jsem úplný začátečník a zatím se jen vozím. Většinou naviguju,  fotím, kochám se, sbírám poznatky a skvěle se bavím. Moje heslo zní: zážitky nemusí být jen kladné - hlavně že jsou intenzivní!

 

 


Jirka: Na motorkách jezdím přes šest let, všechno Jawy 350. Nakonec člověk zjistí, že s dobrou partou to na ježdění stačí a univerzálnost stroje se vyplatí - motorka je lehoučká a při mých sto dvaceti kilech si s ní člověk pohraje jak potřebuje. Na rozmlácené šotolinky je to úplně ideální. :-) Cílem je dojet a to se vždy vydařilo. Pouze vzdálenosti se neměří na kilometry, ale motohodiny. Takže ať vám kouří a jezdí. :-)